Skoči na glavno vsebino

Na državnem prvenstvu v gorskih tekih so naši učenci ponovno dokazali, da so med najboljšimi v državi! Tako učenke kot učenci so ekipno dosegli odlično 1. mesto, kar je izjemen dosežek za našo šolo.

Med starejšimi učenci je blestel Matic Fojkar, ki je z odličnim tekom osvojil 1. mesto in postal državni prvak. Čestitke!

Med mlajšimi učenkami je izstopala Kiara Keše, ki je s svojim izjemnim nastopom osvojila 3. mesto. Pia Kralj je zasedla odlično 10. mesto, medtem ko je Uma Bernik Bogataj pritekla na 13. mesto.

Tudi mlajši učenci so dosegli odlične rezultate. Nik Kralj je zasedel 5. mesto, Nik Pustavrh pa 8. mesto.

Pri starejših učenkah se je Jerca Duhovnik uvrstila na odlično 4. mesto, medtem ko je Katja Dolenc zasedla 19. mesto.

Druge rezultate si lahko ogledate v datoteki gorski_tek_OS_rezultati_SST_2024_25

S temi izjemnimi dosežki smo dokazali, da se z veliko truda lahko dosežejo vrhunski rezultati. Učencem želimo še veliko uspehov na prihodnjih tekmovanjih!