Skoči na glavno vsebino

V torek, 19. 12. 2023, je v šolski telovadnici potekala košarkarska tekma med učitelji in učenci.

Tekma je že od samega začetka potekala izjemno izenačeno in napeto, ob tem pa so za še boljše vzdušje poskrbeli tudi drugi učenci in učitelji šole. Po prvi tretjini so učitelji vodili z rezultatom 19:21, vendar so se učenci izkazali in do konca druge tretjine izenačili na 26:26. Zadnja tretjina je prinesla boj za zmago. Zadnjih pet sekund pred koncem so učenci vodili za eno točko in imeli v posesti žogo, vendar je učiteljem uspel preobrat in rezultat so izenačili na 33:33 ter s tem prisilili tekmo v podaljšek petih minut. V končnem izidu so se učitelji veselili zmage z rezultatom 38:43.

Učencem čestitamo za borbeno igro.

Ekipo učencev so sestavljali: Jure Bavdaž, Luka Alič, Vlatko Boshinovski, Matevž Krebs, Rok Mohorič in Matic Butinar iz 9. C, Tim Ule, Tine Perme in Benjamin Ožegović iz 9. A ter Vid Markič iz 9. B

Ekipo učiteljev so sestavljali: Gorazd Pintar, Janez Beguš, Luka Planinc, Luka Okršlar, Jože Kordiš, Martin Draksler in Peter Berložnik

Fotograf: Tim Oblak 9. C

Zapisnikarja: Hadis Džanan in Voranc Lovro Lubanjšek iz 8. A